777 746 852Linka
CETO vanová baterie s připojením do podlahy, černá mat
skladem u dodavatele (>10 ks)
do týdne
O produktu
Foto
Příslušenství k produktu
Ke stažení
Baterie se připojí napřímo, nemá instalační box.
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Výška | 1175 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Do podlahy |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Tlakový s aretací |
| Průměr kartuše | 40 mm |
| Ostatní | Otočné ramínko |
| Hmotnost / ks | 5.5700 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913913365 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
Příslušenství k produktu

AKCE -8 %
zdarma
TISA volně stojící vana, 150x75cm, bílá
75 x 150Akrylátdo prostoruAqualinebílá

AKCE -8 %
zdarma
TISA volně stojící vana, 170x80cm, bílá
80 x 170Akrylátdo prostoruAqualinebílá

AKCE -27 %
zdarma
DOURO volně stojící vana, 150x82cm, bílá
81,5 x 150Akrylátdo prostoruAqualinebílá

AKCE -8 %
zdarma
DOURO volně stojící vana, 180x82cm, bílá
81,5 x 180Akrylátdo prostoruAqualinebílá
Ke stažení
- Dokumenty - Návod pro CETO vanová baterie s připojením do podlahy, černá mat (PDF)
- Dokumenty - Údržba pro CETO vanová baterie s připojením do podlahy, černá mat (pdf)
- Dokumenty - Záruční list pro CETO vanová baterie s připojením do podlahy, černá mat (pdf)
- Technický list pro CETO vanová baterie s připojením do podlahy, černá mat




























































































































































































































































































