777 746 852Linka
Dávkovač mýdla nástěnný 350ml, černá
Výrobce: AqualineŠířka: 63 mmDélka: 63 mmVýška: 220 mmHloubka: 90 mmRozměr: 6,3 x 6,3 cmHmotnost: 0.249 kg/ksMateriál: Plast Tvar: kruhové Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (>100 ks)
do týdne
-8 % 459 CZK
| Cena s DPH / ks | 423 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 349 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Ke stažení
- Okénko pro kontrolu objemu mýdla
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozměr | 63x220x90 mm |
| Šířka | 63 mm |
| Výška | 220 mm |
| Hloubka | 90 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Dávkovač mýdla |
| Instalace | Vrtání |
| Objem dávkovače | 350 ml |
| Hmotnost / ks | 0.2490 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913934131 |
| Taric | 84798997 |
| Záruka | 2 roky |


























































































































































































































































































