777 746 852Linka
ERICA sprchová souprava, výklopný držák, chrom
Varianty tohoto produktu (celkem 2):294 Kč
ERICA souprava, držák | 340 CZK
BETTY souprava, držák | skladem u dodavatele (6 ks)
skladem u dodavatele (>100 ks)
Výrobce: AqualineBarva: chromVýška: 250 mmHmotnost: 0.504 kg/ksMateriál: Plast Tvar: kruhové Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (6 ks)
do týdne
-8 % 369 CZK
| Cena s DPH / ks | 340 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 281 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Varianty tohoto produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Průměr | 100 mm |
| Výška | 250 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Kruhové |
| Funkce sprchy | Déšť, Masáž |
| Ostatní | Více funkcí, Sprcha + držák + hadice 150 cm, AntiCalc |
| Hmotnost / ks | 0.5040 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913856655 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
AntiCalc
Odolnost vůči usazování vodního kamene a snadné čištění.




































































































































































































































































































