FACTOR sprchový sloup s pákovou baterií, chrom
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | FACTOR |
| Výška | 1117 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Sprchové sloupy | S baterií |
| Funkce sprchy | Déšť |
| Rozměr průřezu tyče | Průměr 24 mm |
| Ostatní | Nastavitelná výška sloupu, AntiCalc |
| Průtok (3 bar) | 7.500 l/min |
| Hmotnost / ks | 4.1000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913808128 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 4 roky |
AntiCalc
Odolnost vůči usazování vodního kamene a snadné čištění.
Série pákových baterií FACTOR je charakteristická kombinací hranatých tvarů a zaoblených rohů.
Varianty tohoto produktu
Příslušenství k produktu

Ke stažení
- Dokumenty - Údržba pro FACTOR sprchový sloup s pákovou baterií, chrom (pdf)
- Dokumenty - Záruční list pro FACTOR sprchový sloup s pákovou baterií, chrom (pdf)
- Dokumenty - Záruční list pro FACTOR sprchový sloup s pákovou baterií, chrom (pdf)
- Technický list pro FACTOR sprchový sloup s pákovou baterií, chrom






















































































































































































































































































