MARCO sprchový sloup s pákovou baterií, chrom
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Šířka | 280 mm |
| Výška | 1150 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Sprchové sloupy | S baterií |
| Funkce sprchy | Déšť |
| Rozměr průřezu tyče | Průměr 24 mm |
| Ostatní | Nastavitelná výška sloupu, AntiCalc |
| Hmotnost / ks | 6.4650 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913877629 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 4 roky |
AntiCalc
Odolnost vůči usazování vodního kamene a snadné čištění.
Varianty tohoto produktu






















































































































































































































































































