777 746 852Linka
FUNNY WC sedátko s potiskem mořská hvězda, bílá
Výrobce: AqualineŠířka: 361 mmDélka: 361 mmVýška: 58 mmHloubka: 435 mmRozměr: 36,1 x 36,1 cmHmotnost: 2.9 kg/ksMateriál: MDF Tvar: oblé Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (>50 ks)
do týdne
-8 % 990 CZK
| Cena s DPH / ks | 911 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 753 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozměr | 361x58x435 mm |
| Šířka | 361 mm |
| Výška | 58 mm |
| Hloubka | 435 mm |
| Barva | Barevné |
| Materiál | MDF |
| Tvar | Oblé |
| Hmotnost / ks | 2.9000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913817922 |
| Taric | 39222000 |
| Záruka | 2 roky |































































































































































































































































































