FUNNY WC sedátko s potiskem palma
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozměr | 361x58x435 mm |
| Šířka | 361 mm |
| Výška | 58 mm |
| Hloubka | 435 mm |
| Barva | Barevné |
| Materiál | MDF |
| Tvar | Oblé |
| Hmotnost / ks | 2.9000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913803598 |
| Taric | 44219910 |
| Záruka | 2 roky |
Varianty tohoto produktu









































































































































































































































































