777 746 852Linka
LIGA sprchový sloup s termostatickou baterií, chrom
Výrobce: AqualineBarva: chromVýška: 1280 mmHmotnost: 4 kg/ksMateriál: Mosaz Tvar: kruhové Záruka: 48 měsíců
skladem u dodavatele (>50 ks)
do týdne
O produktu
Foto
Příslušenství k produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Výška | 1280 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Termostat |
| Sprchové sloupy | S baterií |
| Funkce sprchy | Déšť |
| Rozměr průřezu tyče | Průměr 22 mm |
| Ostatní | Nastavitelná výška sloupu, AntiCalc |
| Hmotnost / ks | 4.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913851223 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 4 roky |
AntiCalc
Odolnost vůči usazování vodního kamene a snadné čištění.
Příslušenství k produktu

AKCE -8 %
CHROM LINE polička do sprchy závěsná, na baterii, chrom
26 x 26OceldrátěnéAqualinechromCHROM LINE
Ke stažení
- Dokumenty - Návod pro LIGA sprchový sloup s termostatickou baterií, chrom (PDF)
- Dokumenty - Údržba pro LIGA sprchový sloup s termostatickou baterií, chrom (pdf)
- Dokumenty - Záruční list pro LIGA sprchový sloup s termostatickou baterií, chrom (pdf)
- Technický list pro LIGA sprchový sloup s termostatickou baterií, chrom




































































































































































































































































































