777 746 852Linka
NERO dávkovač mýdla na postavení 350ml, černá
Výrobce: AqualineSérie: NEROŠířka: 85 mmDélka: 85 mmVýška: 126 mmHloubka: 85 mmRozměr: 8,5 x 8,5 cmHmotnost: 0.35 kg/ksMateriál: Keramika Tvar: kruhové Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (>10 ks)
do týdne
-8 % 295 CZK
| Cena s DPH / ks | 272 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 225 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | NERO |
| Rozměr | 85x126 mm |
| Průměr | 85 mm |
| Šířka | 85 mm |
| Výška | 126 mm |
| Hloubka | 85 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Dávkovač mýdla |
| Instalace | Na postavení |
| Objem dávkovače | 350 ml |
| Hmotnost / ks | 0.3500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 5901487081368 |
| Taric | 84798997 |
| Záruka | 2 roky |





















































































































































































































































































