777 746 852Linka
NERO mýdlenka na postavení, černá
Výrobce: AqualineSérie: NEROŠířka: 134 mmDélka: 134 mmVýška: 20 mmHloubka: 87 mmRozměr: 13,4 x 13,4 cmHmotnost: 0.19 kg/ksMateriál: Keramika Tvar: kruhové Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (>10 ks)
do týdne
-8 % 185 CZK
| Cena s DPH / ks | 171 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 141 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | NERO |
| Rozměr | 134x20x87 mm |
| Šířka | 134 mm |
| Výška | 20 mm |
| Hloubka | 87 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Mýdlenka |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 0.1900 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 5901487081382 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
























































































































































































































































































