777 746 852Linka
NERO sklenka na postavení, černá
Výrobce: AqualineSérie: NEROŠířka: 85 mmDélka: 85 mmVýška: 100 mmHloubka: 85 mmRozměr: 8,5 x 8,5 cmHmotnost: 0.3 kg/ksMateriál: Keramika Tvar: kruhové Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (>10 ks)
do týdne
-8 % 225 CZK
| Cena s DPH / ks | 207 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 172 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | NERO |
| Rozměr | 85x100 mm |
| Průměr | 85 mm |
| Šířka | 85 mm |
| Výška | 100 mm |
| Hloubka | 85 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Sklenka/Držák kartáčků |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 0.3000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 5901487081375 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |






















































































































































































































































































