NICEA dávkovač mýdla na postavení 300ml, bílá
| Cena s DPH / ks | 217 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 179 CZK |
- Uvnitř plastová nádobka
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | NICEA |
| Rozměr | 73x165x73 mm |
| Průměr | 73 mm |
| Šířka | 73 mm |
| Výška | 165 mm |
| Hloubka | 73 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Dávkovač mýdla |
| Instalace | Na postavení |
| Objem dávkovače | 300 ml |
| Hmotnost / ks | 0.1590 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913878671 |
| Taric | 84798997 |
| Záruka | 2 roky |
Série doplňků NICEA z oceli a bílým lakováním s dekorem je skvělou volbou pro koupelny ve vintage stylu.













































































































































































































































































