NICEA mýdlenka na postavení, bílá
| Cena s DPH / ks | 125 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 103 CZK |
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | NICEA |
| Rozměr | 110x25x110 mm |
| Průměr | 110 mm |
| Šířka | 110 mm |
| Výška | 25 mm |
| Hloubka | 110 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Mýdlenka |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 0.0630 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913878657 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
Série doplňků NICEA z oceli a bílým lakováním s dekorem je skvělou volbou pro koupelny ve vintage stylu.
Varianty tohoto produktu










































































































































































































































































