777 746 852Linka
Q-START krycí rozeta pro středové připojení, černá mat
Výrobce: AqualineŠířka: 120 mmDélka: 120 mmVýška: 70 mmHloubka: 10 mmRozměr: 12 x 12 cmHmotnost: 0.13 kg/ksMateriál: Plast Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (>100 ks)
do týdne
-8 % 169 CZK
| Cena s DPH / ks | 156 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 129 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Příslušenství k produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozměr | 120x70 mm |
| Šířka | 120 mm |
| Výška | 70 mm |
| Hloubka | 10 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Plast |
| Hmotnost / ks | 0.1300 kg |
| EAN | 8590913115516 |
| Taric | 73269098 |
| Záruka | 2 roky |
Příslušenství k produktu

AKCE -8 %
POSEIDON otopné těleso 450x1140mm, černá mat
45 x 45Oceltvar eAqualinePOSEIDON

AKCE -8 %
POSEIDON otopné těleso 450x1540mm, černá mat
45 x 45Oceltvar eAqualinePOSEIDON

AKCE -8 %
POSEIDON otopné těleso 450x740mm, černá mat
45 x 45Oceltvar eAqualinePOSEIDON

AKCE -8 %
POSEIDON otopné těleso 550x1340mm, černá mat
55 x 55Oceltvar eAqualinePOSEIDON





























































































































































































































































































