SAMBA polička na ručníky s hrazdou, chrom
| Cena s DPH / ks | 1 361 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 1 125 CZK |
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | SAMBA |
| Rozměr | 625x130x210 mm |
| Délka | 625 mm |
| Šířka | 625 mm |
| Výška | 130 mm |
| Hloubka | 210 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Slitina |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držák ručníků s policí |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 1.8800 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913828232 |
| Taric | 94032080 |
| Záruka | 2 roky |
Cenově dostupná série SAMBA obsahuje širokou nabídkou sortimentu, pro kterou je oblíbená u hoteliérů a projektantů.
Varianty tohoto produktu
















































































































































































































































































