777 746 852Linka
SAMBA WC štětka závěsná, černá
Výrobce: AqualineŠířka: 80 mmDélka: 80 mmVýška: 410 mmHloubka: 110 mmRozměr: 8 x 8 cmHmotnost: 0.9 kg/ksMateriál: Slitina Tvar: kruhové Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (>100 ks)
do týdne
-8 % 699 CZK
| Cena s DPH / ks | 644 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 532 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozměr | 80x410x110 mm |
| Šířka | 80 mm |
| Výška | 410 mm |
| Hloubka | 110 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Slitina |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | WC štětka |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.9000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913893056 |
| Taric | 96039091 |
| Záruka | 2 roky |


























































































































































































































































































