777 746 852Linka
SAVA 55 keramické umyvadlo nábytkové 55x46cm, bílá
Výrobce: AqualineBarva: bíláŠířka: 550 mmDélka: 550 mmHloubka: 460 mmRozměr: 55 x 55 cmHmotnost: 15.57 kg/ksMateriál: Keramika Tvar: obdélník Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (>100 ks)
do týdne
-8 % 2 260 CZK
| Cena s DPH / ks | 2 080 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 1 719 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 6500 Kč!
O produktu
Foto
Příslušenství k produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 55x46 cm |
| Šířka | 550 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, Do nábytku |
| Typ umyvadla | Nábytkové umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 15.5700 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913867330 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Příslušenství k produktu

AKCE -8 %
Koupelnová umyvadlová skříňka bílá - Aqualine AKIRA AI255
51,8 x 51MDF/laminoAqualinebíláALTAIR

AKCE -29 %
Koupelnová umyvadlová skříňka bílá - Aqualine ETIDE ET515
51,5 x 51MDF/laminoAqualinebíláETIDE

AKCE -8 %
Koupelnová umyvadlová skříňka bílá - Aqualine FAVOLO FV255
52 x 52MDF/laminoAqualinebíláFAVOLO

AKCE -8 %
Koupelnová umyvadlová skříňka bílá - Aqualine VEGA VG052
51,5 x 51MDF/laminoAqualinebíláVEGA

AKCE -8 %
Koupelnová umyvadlová skříňka bílá - Aqualine VEGA VG053
51,5 x 51MDF/laminoAqualinebíláVEGA

AKCE -8 %
Koupelnová umyvadlová skříňka černá - Aqualine AKIRA AI655
51,8 x 51MDF/laminoAqualineALTAIR

AKCE -8 %
Koupelnová umyvadlová skříňka dub - Aqualine AKIRA AI355
51,8 x 51MDF/laminoAqualinehnědáALTAIR

AKCE -8 %
Koupelnová umyvadlová skříňka dub - Aqualine VEGA VG853
51,5 x 51MDF/laminoAqualinehnědáVEGA
Ke stažení
- Dokumenty - 3D modely pro SAVA 55 keramické umyvadlo nábytkové 55x46cm, bílá (3ds)
- Dokumenty - 3D modely pro SAVA 55 keramické umyvadlo nábytkové 55x46cm, bílá (dwg)
- Dokumenty - 3D modely pro SAVA 55 keramické umyvadlo nábytkové 55x46cm, bílá (dxf)
- Technický list pro SAVA 55 keramické umyvadlo nábytkové 55x46cm, bílá








































































































































































































































































































