SAVA 60 keramické umyvadlo nábytkové 60x46cm, bílá
| Cena s DPH / ks | 2 503 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 2 069 CZK |
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 60x46 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 165 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, Do nábytku |
| Typ umyvadla | Nábytkové umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 15.9700 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913911590 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Příslušenství k produktu




Ke stažení
- Dokumenty - 3D modely pro SAVA 60 keramické umyvadlo nábytkové 60x46cm, bílá (3ds)
- Dokumenty - 3D modely pro SAVA 60 keramické umyvadlo nábytkové 60x46cm, bílá (dwg)
- Dokumenty - 3D modely pro SAVA 60 keramické umyvadlo nábytkové 60x46cm, bílá (dxf)
- Technický list pro SAVA 60 keramické umyvadlo nábytkové 60x46cm, bílá







































































