777 746 852Linka
SAVA 65 keramické umyvadlo nábytkové 65x46cm, bílá
Výrobce: AqualineBarva: bíláŠířka: 650 mmDélka: 650 mmHloubka: 460 mmRozměr: 65 x 65 cmHmotnost: 19.23 kg/ksMateriál: Keramika Tvar: obdélník Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (>10 ks)
do týdne
-8 % 2 895 CZK
| Cena s DPH / ks | 2 664 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 2 202 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 6500 Kč!
O produktu
Foto
Příslušenství k produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 65x46 cm |
| Šířka | 650 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, Do nábytku |
| Typ umyvadla | Nábytkové umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 19.2300 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913867347 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Příslušenství k produktu

AKCE -8 %
Koupelnová umyvadlová skříňka bílá - Aqualine AKIRA AI265
61,5 x 61MDF/laminoAqualinebíláALTAIR

AKCE -8 %
Koupelnová umyvadlová skříňka bílá - Aqualine ETIDE ET615
61,5 x 61MDF/laminoAqualinebíláETIDE

AKCE -8 %
Koupelnová umyvadlová skříňka bílá - Aqualine FAVOLO FV265
61,5 x 61MDF/laminoAqualinebíláFAVOLO

AKCE -8 %
Koupelnová umyvadlová skříňka bílá - Aqualine VEGA VG063
62 x 62MDF/laminoAqualinebíláVEGA

AKCE -8 %
Koupelnová umyvadlová skříňka bílá - Aqualine VEGA VG064
62 x 62MDF/laminoAqualinebíláVEGA

AKCE -8 %
Koupelnová umyvadlová skříňka černá - Aqualine AKIRA AI665
61,5 x 61MDF/laminoAqualineALTAIR

AKCE -8 %
Koupelnová umyvadlová skříňka dub - Aqualine AKIRA AI365
61,5 x 61MDF/laminoAqualinehnědáALTAIR

AKCE -8 %
Koupelnová umyvadlová skříňka dub - Aqualine VEGA VG863
62 x 62MDF/laminoAqualinehnědáVEGA
Ke stažení
- Dokumenty - 3D modely pro SAVA 65 keramické umyvadlo nábytkové 65x46cm, bílá (3ds)
- Dokumenty - 3D modely pro SAVA 65 keramické umyvadlo nábytkové 65x46cm, bílá (dwg)
- Dokumenty - 3D modely pro SAVA 65 keramické umyvadlo nábytkové 65x46cm, bílá (dxf)
- Technický list pro SAVA 65 keramické umyvadlo nábytkové 65x46cm, bílá








































































































































































































































































































