777 746 852Linka
SAVA 70 keramické umyvadlo nábytkové 70x46cm, bílá
Výrobce: AqualineBarva: bíláŠířka: 700 mmDélka: 700 mmVýška: 165 mmHloubka: 460 mmRozměr: 70 x 70 cmHmotnost: 20.63 kg/ksMateriál: Keramika Tvar: obdélník Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (>10 ks)
do týdne
-8 % 3 280 CZK
| Cena s DPH / ks | 3 018 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 2 494 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 6500 Kč!
O produktu
Foto
Příslušenství k produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 70x46 cm |
| Šířka | 700 mm |
| Výška | 165 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, Do nábytku |
| Typ umyvadla | Nábytkové umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 20.6300 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913911606 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Příslušenství k produktu

AKCE -8 %
Koupelnová umyvadlová skříňka bílá - Aqualine AKIRA AI270
67 x 67MDF/laminoAqualinebíláALTAIR

AKCE -8 %
Koupelnová umyvadlová skříňka bílá - Aqualine FAVOLO FV270
52 x 67MDF/laminoAqualinebíláFAVOLO

AKCE -8 %
Koupelnová umyvadlová skříňka dub - Aqualine AKIRA AI370
67 x 67MDF/laminoAqualinehnědáALTAIR

AKCE -8 %
Koupelnová umyvadlová skříňka černá - Aqualine AKIRA AI670
67 x 67MDF/laminoAqualineALTAIR
Ke stažení
- Dokumenty - 3D modely pro SAVA 70 keramické umyvadlo nábytkové 70x46cm, bílá (3ds)
- Dokumenty - 3D modely pro SAVA 70 keramické umyvadlo nábytkové 70x46cm, bílá (dwg)
- Dokumenty - 3D modely pro SAVA 70 keramické umyvadlo nábytkové 70x46cm, bílá (dxf)
- Technický list pro SAVA 70 keramické umyvadlo nábytkové 70x46cm, bílá








































































































































































































































































































