777 746 852Linka
SAVA 90 keramické umyvadlo nábytkové 90x46cm, bílá
Varianty tohoto produktu (celkem 2):3 579 Kč
90 90x46cm | 3 883 CZK
80 80x46cm | skladem u dodavatele (>10 ks)
skladem u dodavatele (>50 ks)
Výrobce: AqualineBarva: bíláŠířka: 900 mmDélka: 900 mmHloubka: 460 mmRozměr: 90 x 90 cmHmotnost: 25.93 kg/ksMateriál: Keramika Tvar: obdélník Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (>10 ks)
do týdne
-8 % 4 220 CZK
| Cena s DPH / ks | 3 883 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 3 209 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 6500 Kč!
O produktu
Foto
Varianty tohoto produktu
Příslušenství k produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 90x46 cm |
| Šířka | 900 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, Do nábytku |
| Typ umyvadla | Nábytkové umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 25.9300 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913892660 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Varianty tohoto produktu

AKCE -8 %
SAVA 80 keramické umyvadlo nábytkové 80x46cm, bílá
80 x 80KeramikaobdélníkAqualinebílá
Příslušenství k produktu

AKCE -8 %
Koupelnová umyvadlová skříňka bílá - Aqualine AKIRA AI290
86,5 x 86MDF/laminoAqualinebíláALTAIR

AKCE -8 %
Koupelnová umyvadlová skříňka bílá - Aqualine FAVOLO FV290
86,5 x 86MDF/laminoAqualinebíláFAVOLO

AKCE -8 %
Koupelnová umyvadlová skříňka dub - Aqualine AKIRA AI390
86,5 x 86MDF/laminoAqualinehnědáALTAIR

AKCE -8 %
Umyvadlová skříňka 86,5×60×45 cm černá mat – Aqualine ALTAIR AI690
86,5 x 86MDF/laminoAqualineALTAIR
Ke stažení
- Dokumenty - 3D modely pro SAVA 90 keramické umyvadlo nábytkové 90x46cm, bílá (3ds)
- Dokumenty - 3D modely pro SAVA 90 keramické umyvadlo nábytkové 90x46cm, bílá (dwg)
- Dokumenty - 3D modely pro SAVA 90 keramické umyvadlo nábytkové 90x46cm, bílá (dxf)
- Technický list pro SAVA 90 keramické umyvadlo nábytkové 90x46cm, bílá




































































































































































































































































































