777 746 852Linka
SIMPLE LINE WC štětka hranatá, nerez mat
Výrobce: AqualineBarva: chromŠířka: 112 mmDélka: 112 mmVýška: 390 mmHloubka: 112 mmRozměr: 11,2 x 11,2 cmHmotnost: 0.64 kg/ksMateriál: Nerez Tvar: hranaté Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (>10 ks)
do týdne
-8 % 359 CZK
| Cena s DPH / ks | 331 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 273 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozměr | 112x390x112 mm |
| Šířka | 112 mm |
| Výška | 390 mm |
| Hloubka | 112 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | WC štětka |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 0.6400 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913804380 |
| Taric | 96039091 |
| Záruka | 2 roky |



















































































































































































































































































