777 746 852Linka
SIMPLE LINE WC štětka na postavení, chrom
Výrobce: AqualineBarva: chromŠířka: 125 mmDélka: 125 mmVýška: 350 mmHloubka: 125 mmRozměr: 12,5 x 12,5 cmHmotnost: 0.31 kg/ksMateriál: Plast|Slitina Tvar: kruhové Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (>100 ks)
do týdne
-8 % 199 CZK
| Cena s DPH / ks | 184 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 152 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozměr | 125x350x125 mm |
| Šířka | 125 mm |
| Výška | 350 mm |
| Hloubka | 125 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Plast, Slitina |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | WC štětka |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 0.3100 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913874451 |
| Taric | 96039091 |
| Záruka | 2 roky |























































































































































































































































































