777 746 852Linka
Sprchové ramínko kulaté, 405mm, černá mat
Výrobce: AqualineDélka: 405 mmHloubka: 405 mmHmotnost: 0.306 kg/ksMateriál: Mosaz Tvar: kruhové Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (>10 ks)
do týdne
-8 % 549 CZK
| Cena s DPH / ks | 506 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 418 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Příslušenství k produktu
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Délka | 405 mm |
| Hloubka | 405 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná |
| Hmotnost / ks | 0.3060 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913887871 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
Příslušenství k produktu

AKCE -8 %
Hlavová sprcha, 200x350mm, ABS/černá mat
35 x 20PlasthranatéAqualine



























































































































































































































































































