Universální výtokové ramínko k baterii, 250mm, typ-U, chrom
| Cena s DPH / ks | 295 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 244 CZK |
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Délka | 278 mm |
| Výška | 110 mm |
| Hloubka | 278 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kulaté |
| Instalace | K baterii |
| Hmotnost / ks | 0.1630 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913810695 |
| Taric | 84819000 |
| Záruka | 2 roky |


















































































































































































































































































