VICTORIA nástěnná vanová baterie kompletní, chrom
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | VICTORIA |
| Záruka | 4 roky |
| Hloubka | 159 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Kohoutek |
| Přepínač na sprchu | Otočný |
| EAN | 8590913820489 |
| Taric | 84818011 |
| Hmotnost / ks | 2.7260 kg |
| Balení | 1 ks |
V retro stylu nabízíme zajímavou sérii VICTORIA. Jedná se o kvalitní baterie za příznivou pořizovací cenu. Za zmínku stojí vanová baterie s krásnou ruční sprchou, takzvaným „sluchátkem“.
Žádné dlouhé otáčení či regulace - otočte o 90° a je otevřeno


























































































































































































































































































