VICTORIA ruční sprcha, 188mm, mosaz/chrom
| Cena s DPH / ks | 635 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 525 CZK |
Tento produkt je pouze na poptávku, dostupnost a cena dopravy vám bude vypočítána po odeslání nezávazné poptávky.
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Průměr | 53 mm |
| Výška | 188 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Funkce sprchy | Déšť |
| Ostatní | Jedna funkce |
| Hmotnost / ks | 0.3000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913883859 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
Příslušenství k produktu









































































































































































































































































