777 746 852Linka
AQUALINE WC sedátko, dub
Výrobce: AqualineBarva: hnědáŠířka: 370 mmDélka: 370 mmVýška: 60 mmHloubka: 430 mmRozměr: 37 x 37 cmHmotnost: 3.28 kg/ksMateriál: HDF/dýha Tvar: oblé Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (>50 ks)
do týdne
-8 % 990 CZK
| Cena s DPH / ks | 911 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 753 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Příslušenství k produktu
Ke stažení
Sedátka mají univerzální tvar, jsou vhodná pro většinu WC mís.
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozměr | 370x60x430 mm |
| Šířka | 370 mm |
| Výška | 60 mm |
| Hloubka | 430 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub |
| Materiál | HDF/dýha |
| Tvar | Oblé |
| Hmotnost / ks | 3.2800 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913855412 |
| Taric | 44219910 |
| Záruka | 2 roky |
Příslušenství k produktu

AKCE -23 %
MIGUEL WC kombi, dvojtlačítko 3/6l, spodní odpad, bílá
38 x 38KeramikaklasikAqualinebílá

AKCE -24 %
JUAN WC kombi, dvojtlačítko 3/6l, zadní odpad, bílá
35 x 35KeramikaklasikAqualinebílá






















































































































































































































































































