777 746 852Linka
WC silikonová štětka závěsná/na postavení, bílá
Varianty tohoto produktu (celkem 3):452 KčBIAGIO postavení, nerez mat | 478 Kč
postavení, bílá | 99 CZK
BIAGIO postavení | skladem u dodavatele (>100 ks)
na objednávku
skladem u dodavatele (6 ks)
Výrobce: AqualineBarva: bíláŠířka: 100 mmDélka: 100 mmVýška: 355 mmHloubka: 45 mmRozměr: 10 x 10 cmHmotnost: 0.2 kg/ksMateriál: Plast Tvar: hranaté Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (>100 ks)
do týdne
-60 % 249 CZK
| Cena s DPH / ks | 99 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 82 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Varianty tohoto produktu
Ke stažení
- Lze přilepit na zeď za pomoci přiloženého úchytu
- Dno nádoby má otvory, které brání hromadění vody a eliminuje případný vznik zápachu a množení bakterií. Před umístěním štětky zpět do držáku je vhodné ji řádně oklepat.
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozměr | 100x355x45 mm |
| Šířka | 100 mm |
| Výška | 355 mm |
| Hloubka | 45 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | WC štětka |
| Instalace | Lepení, Na postavení |
| Hmotnost / ks | 0.2000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913910036 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
Varianty tohoto produktu

AKCE -14 %
BIAGIO WC silikonová štětka závěsná/na postavení, nerez mat
11,4 x 11,4Nerez|PlasthranatéGedy

AKCE -14 %
BIAGIO WC silikonová štětka závěsná/na postavení, bílá
11,4 x 11,4Nerez|PlasthranatéGedybílá



































































































































































































































































































