777 746 852Linka
ZARA 55 keramické umyvadlo nábytkové 54x44,5cm, bílá
Výrobce: AqualineBarva: bíláŠířka: 540 mmDélka: 540 mmHloubka: 445 mmRozměr: 54 x 54 cmHmotnost: 12.98 kg/ksMateriál: Keramika Tvar: půlkulaté Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (>10 ks)
do týdne
-8 % 1 290 CZK
| Cena s DPH / ks | 1 187 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 981 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 6500 Kč!
O produktu
Foto
Příslušenství k produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 54x44,5 cm |
| Šířka | 540 mm |
| Hloubka | 445 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, Do nábytku |
| Typ umyvadla | Nábytkové umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Půlkruh |
| Hmotnost / ks | 12.9800 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913872303 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Příslušenství k produktu

AKCE -23 %
Koupelnová umyvadlová skříňka bílá - Aqualine KERAMIA FRESH 50057
51,1 x 51,1MDF/laminoAqualinebíláKERAMIA FRESH

AKCE -8 %
Koupelnová umyvadlová skříňka dub - Aqualine KERAMIA FRESH 50058
51,1 x 51,1MDF/laminoAqualinehnědáKERAMIA FRESH
Ke stažení
- Dokumenty - 3D modely pro ZARA 55 keramické umyvadlo nábytkové 54x44,5cm, bílá (3ds)
- Dokumenty - 3D modely pro ZARA 55 keramické umyvadlo nábytkové 54x44,5cm, bílá (dwg)
- Dokumenty - 3D modely pro ZARA 55 keramické umyvadlo nábytkové 54x44,5cm, bílá (dxf)
- Technický list pro ZARA 55 keramické umyvadlo nábytkové 54x44,5cm, bílá





































































































































































































































































































