777 746 852Linka
ZARA 80 keramické umyvadlo nábytkové 79,5x46cm, bílá
Výrobce: AqualineBarva: bíláŠířka: 795 mmDélka: 790 mmHloubka: 460 mmRozměr: 79,5 x 79 cmHmotnost: 17.5 kg/ksMateriál: Keramika Tvar: půlkulaté Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (>50 ks)
do týdne
-8 % 2 190 CZK
| Cena s DPH / ks | 2 015 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 1 666 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 6500 Kč!
O produktu
Foto
Příslušenství k produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 79,5x46 cm |
| Šířka | 795 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, Do nábytku |
| Typ umyvadla | Nábytkové umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Půlkruh |
| Hmotnost / ks | 17.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913872310 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Příslušenství k produktu

AKCE -8 %
Koupelnová umyvadlová skříňka bílá - Aqualine KERAMIA FRESH 50082A
75,2 x 75,2MDF/laminoAqualinebíláKERAMIA FRESH

AKCE -14 %
zdarma
Umyvadlová skříňka 75,5×82×34,5 cm mořený smrk – Sapho AMBRA AB8040
75,2 x 34,5Masiv dřevoSaphohnědáAMBRA
Ke stažení
- Dokumenty - 3D modely pro ZARA 80 keramické umyvadlo nábytkové 79,5x46cm, bílá (3ds)
- Dokumenty - 3D modely pro ZARA 80 keramické umyvadlo nábytkové 79,5x46cm, bílá (dwg)
- Dokumenty - 3D modely pro ZARA 80 keramické umyvadlo nábytkové 79,5x46cm, bílá (dxf)
- Technický list pro ZARA 80 keramické umyvadlo nábytkové 79,5x46cm, bílá









































































































































































































































































































