777 746 852Linka
ZEN keramické umyvadlo nábytkové 60x45cm, bílá
Výrobce: AqualineBarva: bíláŠířka: 600 mmDélka: 600 mmVýška: 140 mmHloubka: 450 mmRozměr: 60 x 60 cmHmotnost: 15.57 kg/ksMateriál: Keramika Tvar: obdélník Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (>50 ks)
do týdne
-8 % 2 740 CZK
| Cena s DPH / ks | 2 521 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 2 084 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 6500 Kč!
O produktu
Foto
Příslušenství k produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 60x14x45 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 140 mm |
| Hloubka | 450 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, Do nábytku |
| Typ umyvadla | Nábytkové umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 15.5700 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913949272 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Příslušenství k produktu

AKCE -8 %
Koupelnová umyvadlová skříňka bílá - Aqualine DENEB DN260
56,5 x 56MDF/laminoAqualinebíláDENEB






































































































































































































































































































