777 746 852Linka
ZERO 45 keramické umyvadlo nábytkové 45,5x40cm, bílá
Výrobce: AqualineBarva: bíláŠířka: 455 mmDélka: 450 mmHloubka: 400 mmRozměr: 45,5 x 45 cmHmotnost: 11.5 kg/ksMateriál: Keramika Tvar: půlkulaté Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (4 ks)
do týdne
-8 % 1 170 CZK
| Cena s DPH / ks | 1 077 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 890 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 6500 Kč!
O produktu
Foto
Příslušenství k produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 45,5x40 cm |
| Šířka | 455 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, Do nábytku |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Půlkruh |
| Hmotnost / ks | 11.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913872273 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Příslušenství k produktu

AKCE -8 %
Umyvadlová skříňka 41,5×74×25,3 cm bílá – Aqualine ZOJA 51045A
41,5 x 41,5MDF/laminoAqualinebíláZOJA

AKCE -44 %
Umyvadlová skříňka 41,5×74×25,3 cm dub platin – Aqualine ZOJA 51144
41,5 x 41,5MDF/laminoAqualinehnědáZOJA
Ke stažení
- Dokumenty - 3D modely pro ZERO 45 keramické umyvadlo nábytkové 45,5x40cm, bílá (3ds)
- Dokumenty - 3D modely pro ZERO 45 keramické umyvadlo nábytkové 45,5x40cm, bílá (dwg)
- Dokumenty - 3D modely pro ZERO 45 keramické umyvadlo nábytkové 45,5x40cm, bílá (dxf)
- Technický list pro ZERO 45 keramické umyvadlo nábytkové 45,5x40cm, bílá







































































































































































































































































































