ZERO 86 keramické umyvadlo nábytkové 86x50cm, bílá
| Cena s DPH / ks | 2 751 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 2 274 CZK |
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 86x50 cm |
| Šířka | 860 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, Do nábytku |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Půlkruh |
| Hmotnost / ks | 21.9000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913872280 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Příslušenství k produktu

Ke stažení
- Dokumenty - 3D modely pro ZERO 86 keramické umyvadlo nábytkové 86x50cm, bílá (3ds)
- Dokumenty - 3D modely pro ZERO 86 keramické umyvadlo nábytkové 86x50cm, bílá (dwg)
- Dokumenty - 3D modely pro ZERO 86 keramické umyvadlo nábytkové 86x50cm, bílá (dxf)
- Technický list pro ZERO 86 keramické umyvadlo nábytkové 86x50cm, bílá






































































