777 746 852Linka
ZERO keramické umyvadlo nábytkové 65x46cm, bílá
Výrobce: AqualineBarva: bíláŠířka: 650 mmDélka: 650 mmHloubka: 460 mmRozměr: 65 x 65 cmHmotnost: 16.9 kg/ksMateriál: Keramika Tvar: půlkulaté Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (>50 ks)
do týdne
-8 % 1 550 CZK
| Cena s DPH / ks | 1 426 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 1 179 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 6500 Kč!
O produktu
Foto
Příslušenství k produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 65x19x46 cm |
| Šířka | 650 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, Do nábytku |
| Typ umyvadla | Nábytkové umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Půlkruh |
| Hmotnost / ks | 16.9000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913872327 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Příslušenství k produktu

AKCE -8 %
Umyvadlová skříňka 61,5×74×32 cm bílá – Aqualine Zoja 51061A
61,5 x 61MDF/laminoAqualinebíláZOJA

AKCE -25 %
Umyvadlová skříňka 61,5×74×32 cm bílá – Aqualine Zoja 51063
61,5 x 61MDF/laminoAqualinebíláZOJA

AKCE -8 %
Umyvadlová skříňka 61,5×74×32 cm bílá – Aqualine Zoja 51065A
61,5 x 61,5MDF/laminoAqualinebíláZOJA

AKCE -8 %
Umyvadlová skříňka 61,5×74×32 cm dub platin – Aqualine Zoja 51165
61,5 x 61,5MDF/laminoAqualinehnědáZOJA

AKCE -8 %
Umyvadlová skříňka 61,5×74×32,5 cm dub platin - Aqualine ZOJA
61,5 x 61,5MDF/laminoAqualinehnědáZOJA
Ke stažení
- Dokumenty - 3D modely pro ZERO keramické umyvadlo nábytkové 65x46cm, bílá (3ds)
- Dokumenty - 3D modely pro ZERO keramické umyvadlo nábytkové 65x46cm, bílá (dwg)
- Dokumenty - 3D modely pro ZERO keramické umyvadlo nábytkové 65x46cm, bílá (dxf)
- Technický list pro ZERO keramické umyvadlo nábytkové 65x46cm, bílá



































































































































































































































































































