777 746 852Linka
Zrcadlo s policí 50x70cm, včetně závěsů
Výrobce: AqualineŠířka: 500 mmDélka: 500 mmVýška: 700 mmRozměr: 50 x 50 cmHmotnost: 5.26 kg/ksTvar: obdélník Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (>50 ks)
do týdne
-8 % 1 130 CZK
| Cena s DPH / ks | 1 040 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 860 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 4000 Kč!
O produktu
Foto
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozměr | 50x70 cm |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 700 mm |
| Barva rámu | Bez rámu |
| Typ zrcadla | Zrcadla s policí |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 5.2600 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913932410 |
| Záruka | 2 roky |































































































































































































































































































