777 746 852Linka
ZUNO 100 keramické umyvadlo nábytkové 100x45cm, bílá
Varianty tohoto produktu (celkem 2):11 590 Kč
ZUNO 100 keramické nábytkové 100x45cm | 3 671 CZK
Keramické 100×50 cm – GSI SAND 9023111 | skladem u dodavatele (>10 ks)
skladem u dodavatele (6 ks)
Výrobce: AqualineBarva: bíláŠířka: 1000 mmDélka: 1000 mmHloubka: 450 mmRozměr: 100 x 100 cmHmotnost: 23.7 kg/ksMateriál: Keramika Tvar: obdélník Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (>10 ks)
do týdne
-8 % 3 990 CZK
| Cena s DPH / ks | 3 671 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 3 034 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 6500 Kč!
O produktu
Foto
Varianty tohoto produktu
Příslušenství k produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 100x45 cm |
| Šířka | 1000 mm |
| Hloubka | 450 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, Do nábytku |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 23.7000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913872266 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Varianty tohoto produktu

zdarma
Keramické umyvadlo 100×50 cm bílá – GSI SAND 9023111
100 x 100KeramikaobdélníkGSIbíláSAND
Příslušenství k produktu

AKCE -8 %
Koupelnová umyvadlová skříňka bílá - Aqualine VEGA VG103
97 x 97MDF/laminoAqualinebíláVEGA

AKCE -8 %
Koupelnová umyvadlová skříňka dub - Aqualine VEGA VG903
97 x 97MDF/laminoAqualinehnědáVEGA
Ke stažení
- Dokumenty - 3D modely pro ZUNO 100 keramické umyvadlo nábytkové 100x45cm, bílá (3ds)
- Dokumenty - 3D modely pro ZUNO 100 keramické umyvadlo nábytkové 100x45cm, bílá (dwg)
- Dokumenty - 3D modely pro ZUNO 100 keramické umyvadlo nábytkové 100x45cm, bílá (dxf)
- Technický list pro ZUNO 100 keramické umyvadlo nábytkové 100x45cm, bílá





































































































































































































































































































