ZUNO 55 keramické umyvadlo nábytkové 55x45cm, bílá
| Cena s DPH / ks | 2 015 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 1 666 CZK |
Tento produkt je pouze na poptávku, dostupnost a cena dopravy vám bude vypočítána po odeslání nezávazné poptávky.
.
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 55x45 cm |
| Šířka | 550 mm |
| Hloubka | 450 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, Do nábytku |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 13.8600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913872259 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Příslušenství k produktu





Ke stažení
- Dokumenty - 3D modely pro ZUNO 55 keramické umyvadlo nábytkové 55x45cm, bílá (3ds)
- Dokumenty - 3D modely pro ZUNO 55 keramické umyvadlo nábytkové 55x45cm, bílá (dwg)
- Dokumenty - 3D modely pro ZUNO 55 keramické umyvadlo nábytkové 55x45cm, bílá (dxf)
- Technický list pro ZUNO 55 keramické umyvadlo nábytkové 55x45cm, bílá








































































