777 746 852Linka
ZUNO 75 keramické umyvadlo nábytkové 75x45cm, bílá
Výrobce: AqualineBarva: bíláŠířka: 750 mmDélka: 750 mmHloubka: 450 mmRozměr: 75 x 75 cmHmotnost: 16.53 kg/ksMateriál: Keramika Tvar: obdélník Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (4 ks)
do týdne
-8 % 2 990 CZK
| Cena s DPH / ks | 2 751 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 2 274 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 6500 Kč!
O produktu
Foto
Příslušenství k produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 75x45 cm |
| Šířka | 750 mm |
| Hloubka | 450 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, Do nábytku |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 16.5300 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913872372 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Příslušenství k produktu

AKCE -43 %
Koupelnová policová umyvadlová skříňka bílá – Aqualine ETIDE ET720
71,5 x 71,5MDF/laminoAqualinebíláETIDE

AKCE -8 %
Koupelnová umyvadlová skříňka bílá - Aqualine ETIDE ET725
71,5 x 71MDF/laminoAqualinebíláETIDE

AKCE -8 %
Koupelnová umyvadlová skříňka bílá - Aqualine VEGA VG073
72 x 72MDF/laminoAqualinebíláVEGA

AKCE -8 %
Koupelnová umyvadlová skříňka bílá - Aqualine VEGA VG873
72 x 72MDF/laminoAqualinehnědáVEGA
Ke stažení
- Dokumenty - 3D modely pro ZUNO 75 keramické umyvadlo nábytkové 75x45cm, bílá (3ds)
- Dokumenty - 3D modely pro ZUNO 75 keramické umyvadlo nábytkové 75x45cm, bílá (dwg)
- Dokumenty - 3D modely pro ZUNO 75 keramické umyvadlo nábytkové 75x45cm, bílá (dxf)
- Technický list pro ZUNO 75 keramické umyvadlo nábytkové 75x45cm, bílá








































































































































































































































































































