777 746 852Linka
ZUNO 85 keramické umyvadlo nábytkové 85x45cm, bílá
Výrobce: AqualineBarva: bíláŠířka: 850 mmDélka: 850 mmHloubka: 450 mmRozměr: 85 x 85 cmHmotnost: 20.05 kg/ksMateriál: Keramika Tvar: obdélník Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (>10 ks)
do týdne
-8 % 3 490 CZK
| Cena s DPH / ks | 3 211 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 2 654 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 6500 Kč!
O produktu
Foto
Příslušenství k produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 85x45 cm |
| Šířka | 850 mm |
| Hloubka | 450 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, Do nábytku |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 20.0500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913872389 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Příslušenství k produktu

AKCE -40 %
Koupelnová policová umyvadlová skříňka bílá – Aqualine ETIDE ET830
81,5 x 81,5MDF/laminoAqualinebíláETIDE

AKCE -8 %
Koupelnová umyvadlová skříňka bílá - Aqualine VEGA VG083
82 x 8,2MDF/laminoAqualinebíláVEGA

AKCE -8 %
Koupelnová umyvadlová skříňka dub - Aqualine VEGA VG883
82 x 82MDF/laminoAqualinehnědáVEGA
Ke stažení
- Dokumenty - 3D modely pro ZUNO 85 keramické umyvadlo nábytkové 85x45cm, bílá (3ds)
- Dokumenty - 3D modely pro ZUNO 85 keramické umyvadlo nábytkové 85x45cm, bílá (dwg)
- Dokumenty - 3D modely pro ZUNO 85 keramické umyvadlo nábytkové 85x45cm, bílá (dxf)
- Technický list pro ZUNO 85 keramické umyvadlo nábytkové 85x45cm, bílá










































































































































































































































































































