777 746 852Linka
CRONO umyvadlový sifon 5/4", DN32, bílá
Varianty tohoto produktu (celkem 3):120 KčUmyvadlový/bidetový 5/4", DN40 | 149 Kč
CRONO umyvadlový 5/4", DN32 | 176 CZK
Umyvadlový 5/4", DN40 | skladem u dodavatele (>100 ks)
skladem u dodavatele (>100 ks)
skladem u dodavatele (>100 ks)
skladem u dodavatele (>100 ks)
do týdne
-12 % 199 CZK
| Cena s DPH / ks | 176 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 145 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Varianty tohoto produktu
Příslušenství k produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Barva | Bílá |
| Materiál | Plast |
| Průměr odpadu | 32 mm |
| Velikost závitu | 5/4" |
| Hmotnost / ks | 0.5525 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913891137 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
Varianty tohoto produktu
Příslušenství k produktu

AKCE -14 %
zdarma
Umyvadlová skříňka 80×49,5×46,5 cm černá mat/dub Alabama – Sapho SKARA CG003-2222
80 x 80Hliník|MDF/laminoSaphohnědáSKARA

AKCE -14 %
zdarma
Umyvadlová skříňka 80×49,5×46,5 cm černá mat/dub Collingwood– Sapho SKARA CG003-1919
80 x 80Hliník|MDF/laminoSaphohnědáSKARA





















































































































































































































































































