777 746 852Linka
Flexi dopojení s kolenem 90° pro závěsné WC, 205-370mm
Varianty tohoto produktu (celkem 2):396 Kč
s kolenem 90° WC, 205-370mm | 448 CZK
WC, 450mm | skladem u dodavatele (>10 ks)
skladem u dodavatele (>10 ks)
skladem u dodavatele (>10 ks)
do týdne
-12 % 509 CZK
| Cena s DPH / ks | 448 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 371 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Varianty tohoto produktu
Příslušenství k produktu
Ke stažení
- Materiál: polypropylen
- Zesílená stěna, zvýšená tvarová a tepelná odolnost
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Délka | 370 mm |
| Materiál | Plast |
| Průměr odpadu | 90 mm |
| Hmotnost / ks | 0.4200 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913889721 |
| Taric | 39229000 |
| Záruka | 2 roky |





























































































































































































































































































