Podlahový žlab s nerezovým roštem, L-810, DN50
| Cena s DPH / ks | 3 054 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 2 524 CZK |
Tento produkt je pouze na poptávku, dostupnost a cena dopravy vám bude vypočítána po odeslání nezávazné poptávky.
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Rozměr | 81x12,2x6,5 cm |
| Délka | 810 mm |
| Šířka | 122 mm |
| Výška | 65 mm |
| Barva | Nerez |
| Materiál | Plast |
| Instalace | Do prostoru - rošt |
| Průměr odpadu | 50 mm |
| Délka sprchového kanálku od | 810 mm |
| Délka sprchového kanálku do | 810 mm |
| Průtok | 60 l/min |
| Hmotnost / ks | 1.8000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913929625 |
| Taric | 39229000 |
| Záruka | 2 roky |
Příslušenství k produktu



































































































































































































































































































