777 746 852Linka
Rozeta pro WC dopojení 110mm, v.25mm
Varianty tohoto produktu (celkem 2):128 Kč
110mm, v.25mm | 29 CZK
dělená 110mm, v.100mm | skladem u dodavatele (>10 ks)
skladem u dodavatele (>10 ks)
Výrobce: BrucknerŠířka: 155 mmVýška: 155 mmHloubka: 25 mmRozměr: 15,5 x 2,5 cmHmotnost: 0.03 kg/ksMateriál: Plast Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (>10 ks)
do týdne
-10 % 32 CZK
| Cena s DPH / ks | 29 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 24 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Varianty tohoto produktu
Příslušenství k produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Šířka | 155 mm |
| Výška | 155 mm |
| Hloubka | 25 mm |
| Průměr | 155 mm |
| Materiál | Plast |
| Průměr odpadu | 110 mm |
| Hmotnost / ks | 0.0300 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913891199 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
























































































































































































































































































