777 746 852Linka
Sifon s převlečnou matkou 6/4“ a úhlovým kolenem DN40/50
skladem u dodavatele (>50 ks)
do týdne
-12 % 270 CZK
| Cena s DPH / ks | 238 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 197 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Barva | Bílá |
| Materiál | Plast |
| Průměr odpadu | 40 mm |
| Velikost závitu | 6/4" |
| Hmotnost / ks | 0.1600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913927447 |
| Taric | 39229000 |
| Záruka | 2 roky |


















































































































































































































































































