777 746 852Linka
Vaničkový sifon nízký, průměr 90mm, DN40/50, krytka nerez lesk
skladem u dodavatele (>100 ks)
do týdne
-12 % 540 CZK
| Cena s DPH / ks | 476 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 393 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Příslušenství k produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Barva | Chrom |
| Materiál | Plast |
| Sifon pro otvor vaničky | 90 mm |
| Průměr odpadu | 40 mm |
| Výbava | Nízký |
| Hmotnost / ks | 0.3920 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913907470 |
| Taric | 39229000 |
| Záruka | 2 roky |
Příslušenství k produktu

AKCE -12 %
zdarma
Čtvercová sprchová vanička z litého mramoru 80 cm bílá – Bruckner Else 800.111.4
80 x 80Litý mramorčtvercovéBrucknerbílá

AKCE -12 %
zdarma
Čtvercová sprchová vanička z litého mramoru 90 cm bílá – Bruckner Else 800.112.4
90 x 90Litý mramorčtvercovéBrucknerbílá


























































































































































































































































































