WICHER krycí rozeta kulatá, pár, černá mat
| Cena s DPH / ks | 608 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 502 CZK |
Tento produkt je pouze na poptávku, dostupnost a cena dopravy vám bude vypočítána po odeslání nezávazné poptávky.
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Šířka | 50 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hloubka | 12 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Nerez |
| Hmotnost / ks | 0.1300 kg |
| EAN | 8590913979279 |
| Taric | 73269098 |
| Záruka | 2 roky |









































































































































































































































































