777 746 852Linka
WICHER krycí rozeta pro středové připojení 50mm, černá mat
Výrobce: BrucknerŠířka: 120 mmDélka: 120 mmVýška: 70 mmHloubka: 12 mmRozměr: 12 x 12 cmHmotnost: 0.13 kg/ksMateriál: Mosaz Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (>100 ks)
do týdne
-12 % 750 CZK
| Cena s DPH / ks | 660 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 546 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Příslušenství k produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Rozměr | 120x70 mm |
| Šířka | 120 mm |
| Výška | 70 mm |
| Hloubka | 12 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Hmotnost / ks | 0.1300 kg |
| EAN | 8590913927157 |
| Taric | 73269098 |
| Záruka | 2 roky |
Příslušenství k produktu

AKCE -12 %
ALBRECHT otopné těleso 400x1250 mm, středové připojení, černá mat
40 x 40Oceltvar hBrucknerALBRECHT

AKCE -12 %
ALBRECHT otopné těleso 400x930 mm, středové připojení, černá mat
40 x 40Oceltvar hBrucknerALBRECHT

AKCE -12 %
ALBRECHT otopné těleso 500x1250mm, středové připojení, černá mat
50 x 50Oceltvar hBrucknerALBRECHT

AKCE -12 %
ALBRECHT otopné těleso 500x1570 mm, středové připojení, černá mat
50 x 50Oceltvar hBrucknerALBRECHT

AKCE -12 %
ALBRECHT otopné těleso 600x1250 mm, středové připojení, černá mat
60 x 60Oceltvar hBrucknerALBRECHT

AKCE -12 %
ALBRECHT otopné těleso 600x1570 mm, středové připojení, černá mat
60 x 60Oceltvar hBrucknerALBRECHT

























































































































































































































































































