HANDICAP závěsná WC mísa prodloužená, Rimless, 37x70 cm, bílá
Upevnění: závěsné, Typ splachování: rimless
Zařazení: Klozety
| Cena s DPH / ks | 9 490 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 7 843 CZK |
Vlastnosti
| Značka | CERASTYLE |
|---|---|
| Rozměr | 37x29,2x70 cm |
| Šířka | 370 mm |
| Výška | 292 mm |
| Hloubka | 700 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Technologie splachování | Rimless |
| Objem splachovací vody | 3,5 l / 5 l |
| Tvar | Klasik |
| Balení neobsahuje | WC sedátko |
| Hmotnost / ks | 26.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913935954 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Technologie splachování Rimless
Rimless (NoRim) – toalety bez tradičního oplachového kruhu. Hladký povrch bez dutin a záhybů. Oplachová voda vytéká rozdělovačem vody pouze ze zadní části WC mísy a díky speciálnímu tvaru keramiky dokonale opláchne vnitřní prostor. Výhodou je snadná údržba a čištění WC mísy.



Water saving - úsporné splachování
Tvar mísy umožňuje efektivní a účinné spláchnutí s menším objemem vody a tím šetří životní prostředí a náklady za vodu.
Úsporné splachování je možné použít s nádržkou s duálním splachováním, jejíž vypouštěcí ventil umožňuje nastavení objemu vody od 2 litrů u malého splachování a od 4 litrů u velkého splachování.
Varianty tohoto produktu

Příslušenství k produktu









































































































































































































































































































