Keramické umyvadlo 60×40 cm bílá – Aqualine DURU TU0351
Elegantní keramické umyvadlo Aqualine DURU TU0351 v rozměru 60×40 cm je ideální volbou pro menší koupelny či toalety. Klasický bílý povrch a praktický tvar se snadno kombinují s různými styly interiéru. Umyvadlo je vybaveno otvorem pro baterii i přepadem, což zajišťuje pohodlné a bezpečné používání.
Zjistit více
| Cena s DPH / ks | 1 990 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 1 645 CZK |
Vlastnosti
| Značka | CERASTYLE |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 60x16,5x40 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 165 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, Do nábytku |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 15.9000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913907593 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Příslušenství k produktu


Ke stažení
- Dokumenty - 3D modely pro Keramické umyvadlo 60×40 cm bílá – Aqualine DURU TU0351 (3ds)
- Dokumenty - 3D modely pro Keramické umyvadlo 60×40 cm bílá – Aqualine DURU TU0351 (dwg)
- Dokumenty - 3D modely pro Keramické umyvadlo 60×40 cm bílá – Aqualine DURU TU0351 (dxf)
- Technický list pro Keramické umyvadlo 60×40 cm bílá – Aqualine DURU TU0351



























































































































































































































































































